Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i Autocad lub podobnych
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacją do pracy
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację [opcjonalnie]
  • Mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem, jak i absolwenci

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)
  • Możliwość zdobycia praktyk koniecznych do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie
  • Przyjacielską kulturę pracy, zgrany zespół i szefa, który potrafi docenić

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.

COLAS, obecny w 50 krajach na 5 kontynentach, przez ponad 90 lat swojej działalności na rynku, wyspecjalizował się w każdym aspekcie branży konstrukcyjno-budowlanej. Polska spółka COLAS RAIL jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów kolejowych, zapleczu finansowemu, technicznemu i zarządczemu mamy możliwość konkurować z najlepszymi w naszej branży.

Inżynier Budowy, świętokrzyskie