Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Firma Budowlana ANNA- BUD Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;
  • Współpraca z kierownictwem budowy, podwykonawcami i Inwestorem;
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców;
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej;
  • Dbałość o należyte standardy BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;
  • Doświadczenie – mile widziane;
  • Obsługa programu AUTOCAD;
  • Mile widziane umiejętności obsługi programów: NORMA PRO; PROJECT;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Możliwość pracy w delegacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesująca pracę w przyjaznym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działalności poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

Inżynier Budowy, świętokrzyskie