Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce posiadający w swoim portfolio największą liczbą inwestycji w tym segmencie. Integralną częścią strategii rozwoju spółki jest odpowiedzialność społeczna, troska o rozwój sztuki i środowisko naturalne. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świnoujście

    Opis stanowiska:

    • Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
    • Zarządzanie zespołem pracowników,
    • Planowanie i organizacja placu budowy,
    • Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,
    • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót,
    • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
    • Zamówienia materiałowe,
    • Kontraktowanie podwykonawców.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu i koordynowaniu prac wykończeniowych na obiektach mieszkaniowych, hotelowych lub użyteczności publicznej,
    • Dobra znajomość przepisów BHP,
    • Wykształcenie wyższe budowlane,
    • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook),
    • Umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • Doskonalenie umiejętności zawodowych,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

    Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.