Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - systemy teletechniczne

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459) to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne, szkoleniowe, doradcze i eksperckie z zakresu HR.

    Aktualnie, dla naszego klienta, lidera w projektowaniu, wdrażaniu i integracji w obiektach systemów teletechniki, automatyki oraz instalacji elektrycznych, szukamy osoby na stanowisko:

    KP/2019

    ZADANIA

    • Nadzór nad realizacją projektów w zakresie systemów teletechnicznych (niskoprądowych)
    • Koordynacja działań podwykonawców na budowie
    • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
    • Przygotowywanie rozliczeń, wniosków materiałowych, dokumentacji i harmonogramów

    WYMAGANIA

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika, elektryka lub pokrewne)
    • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
    • Dyspozycyjność do wyjazdów (realizacje projektów na terenie Polski)
    • Możliwość pracy w biurze w Poznaniu lub w Katowicach

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do dużej, notowanej na GPW Grupy Kapitałowej, będącej liderem na rynku automatyki przemysłowej
    • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego kierownika projektu
    • Umowę o pracę
    • Pracę przy realizacji dużych i ambitnych projektów

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.