Oferta pracy

Inżynier Budowy

EBUD PrzemysłówkaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z 29 letnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.

Na budowie w Szczecinie, pilnie zatrudnimy:

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości i stanu zaawansowania prowadzonych prac,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • udział w naradach z podwykonawcami,
  • raportowanie realizacji robót,
  • kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • doświadczenie w pracy na budowie,
  • samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • możliwość poznania procesu budowlanego na dużej, nowoczesnej budowie,
  • pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny – 600 215 149.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W przypadku nie umieszczenia powyższej klauzuli uznajemy, że złożenie oferty i przekazanie swoich danych osobowych jest tożsame z udzieleniem przez składającego ofertę zgody na przetwarzanie danych dla celów niniejszej rekrutacji. Dane osobowe kandydatów są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji.
P.W. "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o.
ul. Biskupińska 11
85-375 Bydgoszcz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy