Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

Enprom Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku niemieckim, poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
Inżynier BudowyNumer ref.: Teren pracy: cała Polska oraz delegacja poza granicami Polski

Opis stanowiska:

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów
  • Udział w organizacji i nadzorowaniu robót zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie pracy ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk / elektrotechnika
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne