Oferta pracy

Inżynier Budowy

Keller Polska Sp. z o.oO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie na bieżąco prac budowlanych,

  • kontakt z inwestorem, przeprowadzanie odbiorów,

  • Przygotowanie produkcji zapewniające prawidłową realizację budowy,

  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,

  • Kontrola wykonanych prac przez firmy podwykonawcze,

  • Koordynowanie robót z innymi Podwykonawcami,

  • Stała kontrola stanu BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Sprawna obsługa komputera (MS Office, AutoCad, inne programy potrzebne przy realizacji budów),

  • Gotowość do podróży służbowych,

  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,

  • Znajomość technologii oferowanych przez Keller Polska (mile widziane),

  • Znajomość angielskiego/rosyjskiego/niemieckiego (mile widziane).

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży

  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach

  • Karta sportowa i dofinansowanie wypoczynku

  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

  • Innowacyjność w codziennej pracy

  • Przyjazna atmosfera pracy

Keller Polska Sp. z o.o

Keller Polska Sp. z o.o. należy do firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Przewiń do profilu firmy