Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY IDZIASZEK sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy:
  • Organizowanie oraz koordynowanie prac podwykonawców.
  • Ofertowanie oraz zamawianie materiałów budowlanych.
  • Przygotowywanie wniosków materiałowych.
  • Pomoc w przygotowywaniu rozliczeń budowy.
  • Bieżące monitorowanie przebiegu dokumentów między stronami inwestycji.
  • Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową.
  • Koordynowanie harmonogramów.
  • Zaopatrywanie budowy w materiały biurowe i eksploatacyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie budownictwa (technikum budowlane, studia)
  • Mile widziana znajomość programu NORMA
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość programu CAD
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jaki samodzielnie, sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane uprawnienia budowlane, bądź informacja że w uprawnienia są w trakcie realizacji

To oferujemy

  • Zarobki 4000 „na rękę” podczas okresu próbnego
  • Okres próbny 1 miesiąc
  • Komputer służbowy
  • Telefon służbowy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Umowa o prace

Miejsce docelowe pracy przez najbliższe 1,5 roku to Kamień Pomorski.

ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY IDZIASZEK sp. z o.o.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną i działamy na rynku od 1994r. Posiadamy status małego przedsiębiorstwa zatrudniającym stałą kadrę pracowników od wielu lat. Swoim kontrahentom oferujemy szereg usług z zakresu branż budowlanej, sanitarnej oraz elektrycznej.

Nasza firma stawia na jakość przez co kontrahenci chętnie do Nas wracają.

Inżynier budowy, Szczecin