Inżynier Budowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Szczecin

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z ponad 20-letnią tradycją
    • Relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo, stanowimy zgrany zespół
    • Sprawiedliwie wynagradzamy naszych pracowników, wypłacamy premie
    • Po okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych
    • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
    • Praca z dokumentacją  - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Wykształcenia wyższego
    • Zaangażowania i sympatii do  wykonywanej pracy
    • Doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471