Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

LUMEN Polska Sp. z o.o.

  • Szklarska Poręba

    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i realizację harmonogramu budowy,

  • Kontrolę postępu i jakości prac na budowie zgodnie z postanowieniami kontraktu,

  • Analizę dokumentacji techniczno-projektowej,

  • Przygotowanie zamówień materiałowych i nadzór nad ich dostawą na plac budowy,

  • Sporządzanie sprawozdań z realizacji,

  • Wyjazdy w celu wizji lokalnej przed budową, rozpoznanie w terenie pod względem rozwiązań technicznych i potrzeb sprzętowych,

  • Współpracę z biurem projektowym.

Nasze wymagania

  • Min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z relacją budów,

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych,

  • Uprawnienia SEP

  • Obsługa programów Microsoft Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i sumienność,

  • Silna motywacja do działania,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Możliwa każda forma zatrudnienia,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport,),

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w której nadrzędną wartością jest człowiek.

Firma Lumen Polska sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz serwisu instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki. Poszukujemy osoby na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY.

Przewiń do profilu firmy