Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

VINGBERG BYGG OCH ANLAGGNING ABO firmie

  • Szwecja
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika budowy;
  • Kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP;
  • Koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • Koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji;
  • Raportowanie postępów prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier budowy;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu;
  • Chęć poszerzania wiedzy, zaangażowanie, kreatywne myślenie, dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w szwedzkiej firmie budowlanej.
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę z polską kadrą zarządzającą.
  • Kontakt w języku polskim z pracownikami biura firmy w Szwecji.
  • Narzędzia pracy oraz odzież ochronną.

Inżynier Budowy, Szwecja