Oferta pracy

Inżynier budowy

Procyon Construction S.A.O firmie

  • Goteborg, Szwecja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozdzielanie obowiązków codziennych oraz nadzór nad pracownikami,

  • aktywne wsparcie kierownika budowy,

  • nadzór nad dokumentacją projektową, dokumentacją wykonawczą oraz dokumentacją produkcji,

  • kontrola jakości wykonywanych prac,

  • bieżące zadania zlecane przez kierownika budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa),

  • doświadczenie w konstrukcjach żelbetowych na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka ang. na poziomie min. B2,

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,

  • umiejętność obsługi MS Office,

  • umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów,

  • prawo jazdy kat. B (czynne).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,

  • realizację ciekawych projektów,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • eventy okolicznościowe i integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc.).

Procyon Construction S.A.

Firma Procyon Construction S.A., która od 2006r. specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim, poszukuje osoby do pracy w Szwecji na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy