Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Democo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej

  • Przygotowanie planu zamówień materiałów, urządzeń itp.

  • Przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych

  • Kierowanie realizacją prac i nadzór nad ich jakością

  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji

  • Koordynacja prac podwykonawców na budowie

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/projektu

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i przygotowanie ofert

  • Udział w sporządzaniu kosztorysów branżowych

  • Udział w negocjacjach z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, branżowe

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w budownictwie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonych współpracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkowstwa w PIIB

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych

  • Benefity pozapłacowe, min: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Democo Poland Sp. z o.o.

Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy budowlanej, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, działająca w Polsce 25 lat.

Przewiń do profilu firmy