Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy / Technik - Odbiory Techniczne Mieszkań i Domów

Pewny Lokal

umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ełk

    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie odbiorów technicznych mieszkań i domów na rynku pierwotnym od deweloperów,

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych mieszkań i domów na rynku wtórnym (rzadziej niż na rynku pierwotnym),

  • praca mobilna na terenie miasta i okolic,

  • elastyczna praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku (możliwa praca w pełniejszym i bardziej stałym zakresie godzinowym).

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i własny (niewspółdzielony) samochód - warunek konieczny,

  • wysoka dyspozycyjności w trakcie tygodnia w godzinach 9-17,

  • wykształcenie minimum średnie techniczne - preferowane osoby z tytułem inżyniera,

  • znajomość budownictwa mieszkaniowego - preferowane doświadczenie w tym obszarze,

  • dokładność, komunikatywność, asertywność, pozytywna energia i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stała współpraca z atrakcyjnymi i transparentnymi stawkami godzinowymi,

  • rozliczenie za paliwo,

  • elastyczny tryb pracy (lub bardziej stały dla zainteresowanych),

  • szerokie wsparcie szkoleniowe (materiały edukacyjne, szkolenia),

  • możliwość rozwoju wraz ze stażem w firmie (m.in. stawki, zakres zleceń),

  • narzędzie (specjalistyczny sprzęt do wykonywania odbiorów technicznych, dostęp do autorskiego oprogramowania),

  • praca w dynamicznym zespole z bogatym doświadczeniem w sektorze prywatnym.

O nas

Pewny Lokal (pewnylokal.pl) to dynamicznie rozwijająca się firma, która ma na celu uświadamianie konsumentów na rynku nieruchomości mieszkalnych pod względem ryzyk technicznych, prawnych i innych.

Jesteśmy liderem w Polsce na rynku odbiorów technicznych mieszkań i domów i aktualnie poszukujemy Partnerów Technicznych do naszej sieci do wykonywania zleceń w tym obszarze.

Ambicją Pewnego Lokalu jest sprofesjonalizowanie rynku audytu nieruchomości mieszkalnych - liczymy na to, że pomożesz nam w tej misji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.