Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

JMS Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie placu budowy,
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorczej,
  • praca w delegacji na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – budownictwo lub student ostatniego roku budownictwa (warunek konieczny),
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikacyjność i umiejętność pracy w zespole
  • duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym – miesięcznym,
  • samochód służbowy,
  • benefity pozapłacowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • zakwaterowanie,
  • pracę w zgranym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego co robią.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Inżynier budowy, Toruń