Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy w branży elektrotechnicznej

  • Biskupiec, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    WROSYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych, obiektach sportowych,
    przemysłowych oraz na statkach.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy do prowadzonego przez nas projektu w Biskupcu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Olsztyn (okolice), Biskupiec

    Opis stanowiska:

    • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych,
    • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
    • Aktywna współpraca z Kierownikiem realizującym inwestycję.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe),
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Umiejętność czytania elektrycznej dokumentacji technicznej,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
    • Odpowiedzialność, dokładność  i zaangażowanie w realizację zadań.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
    • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy umowy,
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w firmie z 11-letnim doświadczeniem.
    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    bottom