Inżynier budowy w branży HVAC

GRUPA KDM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Połczyńska 53

Warszawa

Grupa KDM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży sanitarnej głównie w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy naszym zleceniodawcom profesjonalne usługi w skład których wchodzą: projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna).

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracowników wykonujących roboty budowlane instalacyjne;
  • składanie i weryfikacja zamówień;
  • realizacja zamówień, nadzorowanie dostaw;
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniami i dokumentami dostaw;
  • współpraca z kierownikiem robót.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w branży budowlanej;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • znajomość AUTOCAD, NORMA;
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. sanitarnych;
  • samodzielność , komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość;
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wpływ na planowanie czasu pracy;
  • możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach firmy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla GRUPA KDM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 53 na:
- przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby,
- udostępnienie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy KDM do celów związanych z procesem rekrutacji.
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych,  ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia."

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Grupa KDM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 53. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz po wyrażeniu zgody podmiotom z grupy KDM do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy