Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy w branży instalacji tryskaczowych

CALANBAU TPI Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • asysta w przygotowaniu koncepcji realizacji projektu i doborze rozwiązań technicznych w oparciu o dostępne branżowe standardy projektowe,
  • bieżąca koordynacja prac z Klientem na placu budowy,
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami i innymi partnerami firmy na placu budowy,
  • koordynacja procesu montażu instalacji na placu budowy,
  • identyfikacja zmian na potrzeby sporządzenia dokumentacji powykonawczej,
  • monitorowanie postępu prac w stosunku do harmonogramu,
  • okresowe podsumowanie postępu prac,
  • określenie i kontrola przestrzegania wymagań w zakresie bhp.,
  • nadzór nad poprawnością wykonania prac,
  • praca na budowie,
  • rysunek w programie Auto CAD pod kierunkiem doświadczonego projektanta
  • kompletowanie dokumentacji technicznej i jakościowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży sanitarnej (preferowana branża p.poż.) lub wykształcenie techniczne,
  • podstawowa znajomość oprogramowania AutoCad,
  • znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia wysiłku szkoleniowego,
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • mile widziane uprawnienia budowlane tzw. sanitarne,
  • mile widziane przesłanie listu motywującego towarzyszącego aplikacji.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dyskrecję w kwestii prowadzonej rekrutacji,
  • wsparcie w osiedleniu się w nowym miejscu pracy (dla kandydatów z innego regionu),
  • stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o pozycji branżowego lidera,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia branżowe krajowe i zagraniczne w centrali grupy w Niemczech,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy).
  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Grupa Fire Protection Solutions (www.fire-protection-solutions.com), lider branży aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, głównie tryskaczowych w Europie działa na rynku polskim od 1996 roku, a jej spółki są wiodącymi krajowymi podmiotami w tej branży.

Inżynier budowy w branży instalacji tryskaczowych, łódzkie