Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Praca na budowach Stacji i Linii Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.

  • Udział w działaniach merytorycznych, koordynacyjnych i organizacyjnych prowadzonych przez Kierownika Budowy/Robót, Kierownika Projektu Realizacji Inwestycji.

  • Nadzorowanie w zakresie terminowości i jakości wykonywania prac podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy.

  • Nadzór nad czasem pracy pracowników brygad monterskich, terminowością dostaw materiałów i harmonogramami prac podwykonawców.

  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowywanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.

  • Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, raportów, dokumentacji po montażowej i innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji robót budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym.

  • Mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy przy budowie obiektów infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAD.

  • Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.

  • Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, szkolenia, możliwość dofinasowania kart Multisport, posiłki profilaktyczne, możliwość zakwaterowania, talony na święta Bożego Narodzenia, świąteczne paczki dla dzieci, opieka medyczna).

Od 70 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną i efektywnymi metodami zarządzania.

Przewiń do profilu firmy