Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy w branży sanitarnej (instalacje grzewczo-wentylacyjne)

Proeko Zarządzemy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa Sp.K.

  • Kutrzeby 16G, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kutrzeby 16G

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna realizację prac na obiektach nowo budowanych i remontowanych zakresu HVAC oraz prowadzenie dokumentacji obiektowej dla obiektów wyposażanych w skrajnie energooszczędne instalacje grzewczo wentylacyjne z uwzględnieniem odzysku ciepła, pomp ciepła, pionowych sond dolnego źródła ciepła itp.

  • prowadzenie dokumentacji budowy na etapie realizacji i powykonawczo;

  • organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów;

  • kontrola prowadzonych prac na budowie;

  • współpraca z Kierownikiem Robót prowadzącym daną realizację.

Nasze wymagania

  • 2-3letnie doświadczenie w pracy na budowie jako inżynier robót;

  • znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów;

  • prawo jazdy kat. B;

  • zdolność do odbywania wyjazdów służbowych na terenie Polski.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży sanitarnej, w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku;

  • poznanie procesu budowlanego od projektu, realizację, uruchomienie oraz serwis;

  • możliwość rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień;

  • pracę w wykwalifikowanym zespole inżynierów;

  • kartę Multisport;

  • atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • w trakcie panującej w kraju sytuacji wirusowej, możliwa częściowa praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy