Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy w Dziale Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

    Dla naszego klienta, lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie i kontrola procesów inwestycyjnych na potrzeby spółki
    • Opracowanie i monitorowanie harmonogramów inwestycji
    • Korespondencja i nadzór nad dokumentacją prowadzoną z instytucjami
    • Współpraca z działem projektowym
    • Opracowywanie dokumentacji, warunków technicznych niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji
    • Prowadzenie kwestii formalno-prawnych
    • Przygotowywanie i monitorowanie budżetu inwestycji
    • Prowadzenie rozmów z wykonawcami, udział w przetargach
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb biznesowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Budownictwo)
    • Doświadczenie w pracy w zakresie inwestycji budowlanych
    • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia własnych projektów
    • Operatywność i rzetelność
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji

    Oferujemy:

    • Możliwość prowadzenia prestiżowych projektów inwestycyjnych
    • Stabilne zatrudnienie oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach spółki
    • Szeroki pakiet benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".