Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy w Dziale Projektowym

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref: IBB/KRK/09/2017/P

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji,
    • współuczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej,
    • weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych nieruchomości,
    • współuczestnictwo w przygotowaniu oraz optymalizacji analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki,
    • tworzenie modeli w programie Revit.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
    • znajomość procesów inwestycyjnych,
    • znajomość podstawowych programów inżynierskich (autoCad),
    • mile widziana znajomość programu Revit 3D,
    • mile widziane doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu inwestycji.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
    • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
    • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
    • bogaty pakiet benefitów,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie prosimy o umieszczenie nr referencyjnego

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy Kapitałowej MURAPOL S.A.