Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy w zakresie robót budowlanych

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lokalizacja: praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów

    Twoje zadania:

    • udział w organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych (na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
    • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
    • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
    • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
    • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

    Oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe,
    • wyjazdy służbowe do miejsc realizowanych projektów to coś co nie sprawia Ci problemu,
    • masz zdolności organizacyjne, jesteś zaangażowany i pracowity.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego,

    Zapewniamy:

    • udział w innowacyjnych projektach,
    • nieszablonowe rozwiązania,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
    • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport)
    • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.

    Swoją aplikację (CV i list motywacyjny) prześlij za pomocą przycisku Aplikuj.

    Więcej o nas na: www.electrum.pl