Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy w zakresie robót elektroenergetycznych

BLAKS Spółka Akcyjna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie koordynacji i wykonawstwa prac na budowach prowadzonych przez pracodawcę,

  • Dbałość i przewidywalność w prowadzeniu gospodarki materiałowej do prawidłowego i terminowego prowadzenia prac instalacyjnych na powierzonych budowach.

  • Przyjmowanie dostaw materiałów i urządzeń wraz ze sprawdzeniem ilościowym i jakościowym wraz z zapewnieniem odpowiedniego ich udokumentowania

  • Eliminacja opóźnień, optymalizacja, zachowanie ciągłości prac i unikanie przestojów na budowanym obiekcie

  • Nadzór nad pracownikami jak i podwykonawcami - prowadzenie koordynacji nad powierzonym zespołem i podwykonawcami tj: egzekwowanie wykonywania obowiązków nadzoru nad pracami brygadzistów.

  • Bieżące weryfikowanie stanu prac, wykonanych instalacji oraz zamontowanych urządzeń, w tym kontrolowanie jakości prac

  • Bieżące raportowanie do przełożonych i Kierownictwa postępów prac, planowanych prac i zagrożeń jakie wynikają z ewentualnych opóźnień

  • Przestrzeganie norm branżowych, obowiązujących przepisów BHP, w tym działanie zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i obowiązującym prawem,

  • Zapoznawanie się i opracowywanie materiałów służących do prawidłowego wykonania prac, dokumentacji technicznej, oraz przestrzeganie zgodności z obowiązującym zakresem, przyjętych do realizacji prac.

  • Sporządzanie analiz techniczno-ekonomicznych, przedmiarów i obmiarów powykonawczych, dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej

  • Nadzorowanie pracy Asystentów inżyniera robót.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych pod kątem instalacji elektrycznej/elektroenergetycznej, co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych – z kierunku elektrotechnika, specjalizacja (elektroenergetyka)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze u boku doświadczonych inżynierów,

  • udział w dużych projektach,

  • dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • możliwość rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych poprzez odbywanie profesjonalnych szkoleń,

  • opiekę medyczną,

  • umowę o pracę + wyposażenie (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Forma pracy: biuro, teren, budowa.

Spółka z branży elektroinstalacyjnej i projektowej z 25 letnim doświadczeniem (istniejąca od 1998 roku) specjalizująca się w obiektach wielkopowierzchniowych (hale magazynowe i centra logistyczne).

Przewiń do profilu firmy