Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 2019-08-20
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUN STONE INTERNATIONAL sp. z o.o.

    Sun Stone International Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się łódzka firma, która od kilku lat z powodzeniem realizuje prace budowlane w systemie generalnego wykonawstwa oraz podwykonawstwa na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych i robót murarskich. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej i stałej kadrze pracowniczej, gwarantujemy doskonałą organizację oraz najwyższą jakość wykonania prac na każdym etapie inwestycji.

    Bierzemy udział w realizacji  inwestycji budowlanych takich jak:
    • Obiekty użyteczności publicznej - hotele, stacje benzynowe
    • Obiekty prywatne -  domy jednorodzinne
    • Obiekty wielorodzinne - osiedla mieszkaniowe

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

    Zadania:

    • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych
    • nadzór wykonywanych prac podwykonawców i pracowników w zakresie zapewniającym zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną
    • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi
    • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
    • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
    • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót
    • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy
    • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługi programów MS Office, CAD
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zaangażowanie, sumienność, samodzielność i dyspozycyjność
    • dobrą organizację pracy
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dobre warunki finansowe
    • pracę w doświadczonym i zgranym zespole fachowców

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.