Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Stacon Tis Duszak sp.j.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzór nad pracami podwykonawców na budowie, kierowanie pracą brygad budowlanych,

  • przygotowanie obmiarów i specyfikacji technicznej zapotrzebowań zakupowych na materiały i usługi,

  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie zaplecza budowy),

  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,

  • dbałość o należyte standardy BHP oraz nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie,

  • koordynacja i rozdział robót,

  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,

  • wsparcie kierownika budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane, minimum inż. budownictwa lądowego,

  • znajomość procesu przeprowadzenia prac budowlanych

  • min. 1-rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Autocad, MS Office, Norma,

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej projektowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność i gotowość na częste wyjazdy służbowe (90% czasu pracy w delegacji na terenie całego kraju).

To oferujemy

  • odbycie praktyki zawodowej w celu zdobycia uprawnień budowlanych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczna forma zatrudnienia,

  • pokrycie kosztów zakwaterowania.