Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: miejsce prowadzenia budów
  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,
  • koordynację branżową i nadzór nad właściwą organizacją robót na budowie,
  • rozliczanie podwykonawców,
  • wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - budownictwo,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,
  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,
  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do relokacji na terenie kraju.

Mile widziane

  • znajomość obsługi programów Norma, Zuzia.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet relokacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie szpitali oraz obiektów służby zdrowia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.

Inżynier budowy, warmińsko-mazurskie