Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Rutkowski Development Sp. J.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych

  • Organizacja prac budowlanych

  • Zarządzanie i nadzór nad robotami budowlanymi

  • Wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót budowlanych

  • Współpraca z kierownikiem budowy i podwykonawcami

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego w zakresie budownictwa

  • Uprawnień budowlanych (lub rozpoczętego procesu ich uzyskania)

  • Doświadczenia w realizowaniu i nadzorowaniu robót budowlanych

  • Umiejętności wyceny, kalkulacji i kosztorysowania robót budowlanych

  • Znajomości programów komputerowych Auto CAD, MS Office

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie i dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w nietuzinkowych projektach architektonicznych

  • Szeroki dostęp do szkoleń

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • Niezbędne narzędzia pracy do pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Rutkowski Development Sp. J.

Rutkowski Development Sp. J. - od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję lidera rynku nieruchomości Polski północno-wschodniej, jednocześnie będąc jednym z najbardziej dynamicznych deweloperów w skali kraju. Odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy też firmą przyjazną Pracownikom. Mamy świadomość, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie, dlatego tworzymy oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę.

Obecnie prowadzimy 11 inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych na terenie czterech województw: mazowieckiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego i przygotowujemy się do realizacji kolejnych projektów.

Przewiń do profilu firmy