Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

DEV POLO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną. Praca pod nadzorem kierownika budowy.
  • Organizowanie i koordynacja prac na budowie.
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.
  • Monitoring kosztów budowy.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy.
  • Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót.
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje (praca na terenie całego kraju).
  • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office.
  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

To oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.
  • Nastawienie na wieloletnią współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Program szkoleń.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Istniejemy na rynku budowlanym od 2003 roku. Prowadząc działalność na terenie całej Polski, ukończyliśmy ponad 450 realizacji w zakresie Generalnego Wykonawstwa i kompleksowego zarządzania Procesem Inwestycyjnym.

Główne obszary działalności firmy Dev Pol Sp. z o.o. to kompleksowa budowa oraz modernizacja stacji paliw i lokali gastronomicznych na terenie całej Polski, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe, a także remonty i modernizacja lokali usługowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.devpol.com

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

Inżynier budowy, warmińsko-mazurskie