Oferta pracy

Inżynier Budowy

Jakon Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

INŻYNIER BUDOWY
Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym,
  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
  • Przygotowanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów.

Oferujemy:

  • Kartę
    Multisport
  • Ubezpieczenie
    grupowe
  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Spotkania
    Integracyjne
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Inżynier Budowy”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy