Oferta pracy

Inżynier Budowy

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej,

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • zgłaszanie zapytań projektowych,

  • przygotowywanie zamówień materiałowych,

  • przygotowywanie raportów jakościowych prowadzonych robót,

  • przygotowywanie aktualizacji harmonogramów szczegółowych budowy,

  • przygotowywanie dokumentów jakościowych i zatwierdzających poszczególne materiały,

  • przygotowywanie przedmiarów robót,

  • udział w naradach koordynacji projektowej.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na budowie lub w biurze technicznym,

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość środowiska MS Office oraz Ms Project

  • umiejętność obsługi programu AUTOCAD,

  • mile widziana znajomość programu ArchiCAD oraz Revit.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny i medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy