Oferta pracy

Inżynier Budowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, światowego lidera branży nieruchomości przemysłowych, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja robót zgodnie z określonym harmonogramem
  • Kontakt z nadzorem klienta
  • Sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia w materiały
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji
  • Dbanie o terminową realizację inwestycji
  • Nadzorowanie i kontrolowanie realizacji robót
  • Uczestniczenie w odbiorach z inwestorami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)
  • Doświadczenie w branży budowlanej w budownictwie przemysłowym - mile widziane hale magazynowe, hale produkcyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne