Oferta pracy

Inżynier budowy

UNIBEP S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,

  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,

  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,

  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,

  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,

  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,

  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane,

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy,

  • posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad,

  • jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego na budowach na terenie całej Warszawy, jak i Polski,

  • ciągłość pracy po zakończeniu kontraktu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Przewiń do profilu firmy