Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji nadzoru inwestorskiego (protokoły, raporty, poczta, itp.).

  • Uczestniczenie w bieżącej kontroli prowadzonych robót na placu budowy.

  • Pomoc w wypełnianiu obowiązków inspektorom nadzoru.

  • Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.

  • Bieżący kontakt z uczestnikami procesu budowlanego.

  • Codzienna obecność na budowie (od poniedziałku do piątku).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie budowlane lub pokrewne (branża ogólnobudowlana).

  • Obsługa komputera.

  • Chęć do rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Mile widziane

  • Kosztorysowanie.

  • Znajomość programów CAD, MS Office.

  • Doświadczenie przy realizacji lub nadzorze prac budowlanych.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.

  • Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

  • Możliwość rozwoju i promocji wewnątrz firmy.

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, itp. Świadczymy również usługi projektowe w zakresie budownictwa kubaturowego.

Prężnie rozwijająca się pracownia zatrudni ARCHITEKTA z uprawnieniami do sporządzania projektów budowlanych, wykonawczych itp. Znajomość programu AutoCad (warunek konieczny).

Przewiń do profilu firmy