Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

DOKEN SYSTEM sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 000–10 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000–8 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad podwykonawcami
  • nadzór nad powierzonymi robotami budowlanymi
  • sporządzanie przedmiarów robót i wycen prac dodatkowych
  • reprezentowanie firmy przed zamawiającym i firmami współpracującymi
  • kontrola kosztów realizacji inwestycji i uczestnictwo w procesie wyboru ofert dostawców i podwykonawców
  • przygotowywanie zleceń i rozliczeń podwykonawców
  • raportowanie: realizacji robót pod względem finansowym i spraw pracownicznych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy lub pokrewnym
  • wykształcenie budowlane
  • znajomość przepisów BHP
  • dobra znajomość programów AUTOCAD, NORMA, WORD i EXCEL
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
  • uprzejme i otwarte podejście w relacjach z innymi
  • mile widziane doświadczenie przy termomodernizacjach obiektów publicznych (szkoły, szpitale itp.)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B (w zależności od Twojej preferencji)
  • uczciwe wynagrodzenie plus premie od zrealizowanych kontraktów
  • stabilne zatrudnienie
  • służbowy samochód, komputer i telefon
  • pracę w atmosferze bez stresu i ciągłego gonienia terminów z dużymi perspektywami awansu ze względu na dynamiczny rozwój firmy
  • praca na terenie województwa mazowieckiego

O nas

Jesteśmy małą rodzinną spółką budowlaną działającą głównie w obszarze budownictwa dla sektora zamówień publicznych, przede wszystkim termomodernizacje obiektów publicznych w tym renowacje obiektów o charakterze zabytkowym. Obecnie zatrudniamy na umowę o pracę 30 pracowników i wciąż się rozwijamy. W ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyliśmy nasze przychody czterokrotnie wciąż zwiększając zatrudnienie i liczbę realizowanych inwestycji. Obecnie rozpoczynamy również inwestycje komercyjne takie jak budowa obiektów deweloperskich czy kompleksów wypoczynkowych, stąd poszukujemy energicznych i ambitnych pracowników, aby nie zwalniać tempa naszego rozwoju.

Inżynier Budowy, Warszawa