Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie przy realizacji prestiżowych projektów,
  • bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi, kontrola jakości, analiza i aktualizacja harmonogramów,
  • analiza dokumentacji technicznej, opracowywanie pakietów roboczych, prowadzenie rejestracji dokumentacji projektowej,
  • zgłaszanie zapytań projektowych,
  • przestrzeganie zasad realizacji kontraktu określonych w Systemie Zarządzania,
  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych i transportowych,
  • opracowywanie obmiarów i uzgadnianie z mistrzem i brygadzistami,
  • przygotowywanie raportów jakościowych prowadzonych robót,
  • koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej,
  • przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • przygotowywanie aktualizacji harmonogramów szczegółowych budowy,
  • przygotowywanie dokumentów jakościowych i zatwierdzających poszczególne materiały,
  • udział w naradach koordynacyjnych.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub student/ka ostatniego roku studiów
  • dobra znajomość środowiska MS Office (w tym MS Excel),
  • umiejętność obsługi programu AUTOCAD oraz MICROSOFT PROJECT
  • mile widziana znajomość programu ArchiCAD oraz Revit.
  • Mile widziane
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość odbycia praktyki w celu zdobycia uprawnień budowlanych,
  • udział we wdrażaniu procedur BIM na budowach
  • pracę na prestiżowych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nastawianie na długofalową współpracę,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, teatru, paczki dla dzieci.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Inżynier Budowy, Warszawa