Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

ATAL S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
  • Negocjacje cenowe z dostawcami materiałów i usług
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • Raportowanie postępów prac przełożonym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym
  • Sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość rynku budowlanego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Norma; znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Inżynier Budowy, Warszawa