Oferta pracy

Inżynier budowy

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,

  • Kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją budowlaną,

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem robót,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż,

  • Uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót,

  • Uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa budowlanego,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Projekt, MS Office, NormaPRO,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w specjalności roboty żelbetowe.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy