Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

MKL-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Magazynowa 11A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie i zamawianie materiałów,

  • analizowanie dokumentacji projektowej,

  • korespondencja z Inwestorem,

  • inne prace związane z realizacją budów,

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej i powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: budownictwo

  • znajomość programów MS Office (Word, Excel), AutoCAD, Norma

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę w młodym i rozwojowym zespole.

  • Praca w biurze i na budowie przy realizacji zadań z zakresu budownictwa kubaturowego, sanitarnego.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą realizujących kontrakty w ramach zamówień publicznych.

Jako Generalny Wykonawca prowadzimy roboty w zakresie budownictwa drogowego, kubaturowego, sanitarnego i hydrotechnicznego. Działamy na terenie Warszawy i pobliskich gmin.

Przewiń do profilu firmy