Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

SMT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SMT sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza ryzyka dla planowanych i prowadzonych projektów
  • Tworzenie i zarządzanie harmonogramem projektu
  • Kontrolowanie harmonogramu projektu
  • Analiza harmonogramów w celu weryfikacji roszczeń budowlanych
  • Wsparcie kierownictwa budowy przy nadzorze podwykonawców
  • Kompleksowe wsparcie kierownika projektu w zakresie zarządzania czasem w projekcie
  • Opracowywanie krzywej postępu robót na projekcie oraz jej aktualizacja
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych dotyczących harmonogramów i raportów miesięcznych
  • Raportowanie dla kierownictwa projektów
  • Zbieranie informacji i współpraca z kierownikami projektów, kierownikami budów, inżynierami

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub pokrewne)
  • Znajomość programów do planowania - MS Project
  • Znajomość procesu inwestycyjnego, zasad planowania robót budowlanych
  • Minimum 1-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość Normy-Pro, Primavera P6, Tilos

To oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV w językach angielskim lub polskim
  • Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

O nas

smT sp. z o.o. to międzynarodowa, inżynieryjna firma consultingowa świadcząca usługi zarządzania inwestycjami, kierowania budowami oraz usługi doradcze we wszystkich dziedzinach budownictwa. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżyniera budowy

Inżynier Budowy, Chmielna 132/134, Warszawa