Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

DEVANCO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • kontrola postępu prac budowlanych

  • pilnowanie bezpieczeństwa na danym obszarze

  • dbanie o porządek na danym placu budowy

  • dbanie o drogi komunikacji, składowanie, brak kolizji na budowie

  • kontrola jakości wykonywanych prac

  • ocena efektywności pracy

  • zarządzanie pracownikami budowlanymi

Nasze wymagania

  • Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie przejmuj się i wyślij nam swoje CV - wszystkiego możemy Cię nauczyć.

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami budowlanymi

  • doświadczenie w prowadzeniu prac konstrukcyjnych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • rynkowe wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

  • szkolenia techniczne i umiejętności miękkich

O nas

Devanco Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z sektora budowlanego, wyróżniającą się wysokimi standardami jakości oraz terminowością wykonania.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata na topowych inwestycjach w kraju, stworzyliśmy firmę opartą na rzetelności i profesjonalizmie. Zespół inżynierów stanowią osoby z ugruntowaną wiedzą i kompetencjami z bardzo szerokiego spektrum techniki budowlanej. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wielu zadaniom inwestycji: od projektów wielobranżowych, poprzez doradztwo i optymalizację, na skutecznej realizacji kończąc. Jako generalny wykonawca przejmujemy wszystkie procesy niezbędne do kompleksowego zrealizowania inwestycji.

Przez lata działalności na rynku budowlanym nawiązaliśmy współpracę z wieloma wiarygodnymi dostawcami i podwykonawcami. Kontrolę nad nimi sprawuje wykwalifikowana kadra projektantów i inżynierów.