Oferta pracy

Inżynier Budowy

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac w zakresie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • koordynowanie prac podwykonawców,

  • wsparcie Kierownika Robót Elektrycznych i realizowanie powierzonych zadań,

  • uczestnictwo w odbiorach z nadzorem,

  • zamawianie towarów,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – profil elektryczny bądź pokrewny,

  • doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy (branża elektryczna),

  • znajomość programu MS Office oraz AutoCad,

  • znajomość przepisów BHP,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego – nie jest to warunek konieczny,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kontrakt w Niemczech – 2 miesiące – później możliwa współpraca na kolejnych projektach zagranicznych bądź praca na terenie Warszawy i okolic,

  • bezpośrednie zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie budowlanej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie – oddzielnie,

  • przejazd własnym autem i zwrot kosztów za paliwo bądź samochód służbowy do dyspozycji na terenie Niemiec.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma budowlana działająca w branży elektrycznej i kubaturowej, specjalizująca się w kompleksowej realizacji zadań dla Klientów w Polsce i zagranicą poszukuje do pracy w siedzibie firmy (centrum Warszawy) Kandydatki/Kandydata na stanowisko: Inżynier Budowy ds. Elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy