Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

LEANCON sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór, koordynacja i kierowanie pracami budowlanymi na budowie;

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami, kontrola jakości i terminowości robót;

  • Realizacja zadań zleconych przez Kierownika Budowy;

  • Analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień do zamówień;

  • Sprawdzanie i sporządzanie obmiarów;

  • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót;

  • Bieżące monitorowanie zamówień i dostaw materiałów;

  • Raportowanie realizacji robót, rozliczanie podwykonawców;

  • Kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Budownictwo (minimum 3 rok);

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Praktyczna umiejętność obsługi programów: AutoCAD, MS Project, Pakiet Office (Word, Excel)

  • Zaangażowanie w realizacji projektów

  • Dobra organizacja pracy, sprawne zarządzanie przepływem informacji w zespole;

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, umiejętność pracy zespołowej

  • Bardzo dobra koordynacja pracy podwykonawców na budowie;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;

  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy;

  • Odpowiednie narzędzia pracy;

  • Praca w młodym, zgranym zespole;

O nas

Spółka LeanCon to zespół pełnych pasji specjalistów w dziedzinie generalnego wykonawstwa. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych w niemal wszystkich obszarach działalności inżynierii lądowej, począwszy od budynków kubaturowych, aż po zaawansowane technologicznie projekty infrastrukturalne.

LeanCon daje swoim Klientom pewność, że ich projekty zostaną wykonane w zakładanych terminach, zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi, przy zachowaniu nowoczesnych standardów ochrony środowiska naturalnego.

Kluczowym aspektem działalności spółki LeanCon pozostaje bezpieczeństwo pracy. Na każdym projekcie wdrażane są innowacyjne rozwiązania minimalizujące ryzyko wypadku, a przestrzeganie zasad BHP jest odpowiedzialnością Zarządu i zobowiązaniem wszystkich Pracowników.

Realizujemy osiedla mieszkaniowe oraz luksusowe projekty rezydencjalne. W naszej ofercie znajduje się także budowa budynków biurowych oraz obiektów edukacyjnych. Podejmujemy się również realizacji obiektów w formule Design&Build, dzięki czemu nasz Klient otrzymuje kompleksową usługę, począwszy od projektu, poprzez jego realizację wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem pozwoleń aż po profesjonalne usługi serwisowe.