Oferta pracy

Inżynier Budowy

ROBYG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych

  • kontrolowanie zgodności przebiegu robót z harmonogramem budowy

  • sprawdzanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej oraz innych dokumentów budowy

  • gromadzenie i nadzór nad wszelkimi dokumentami związanymi z projektami zamiennymi klientów, przekazanie projektów na budowę

  • współudział w pracach komisji usterkowych i po-usterkowych związanych z przeglądami lokali mieszkalnych

  • przeprowadzanie odbiorów technicznych lokali mieszkalnych - przekazanie klientom lokali mieszkalnych do prac wykończeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • Doświadczenie w pracy w budownictwie mile widziane

  • Znajomość zasad kosztorysowania

  • Znajomość programu Auto CAD

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się spółce o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System motywacyjny

  • Rozwój zawodowy pracowników przy nowo powstających inwestycjach

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie