Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

YPERO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad wykonywaniem robót

  • współpraca z Kierownikiem Budowy

  • koordynowanie prac podwykonawców

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

  • dbałość o zgodność realizacji inwestycji ze sztuką budowlaną

  • weryfikacja jakości i terminowości robót

  • przeprowadzanie odbiorów prac

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • pomoc w poszukiwaniu i doborze podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (profil budowlany)

  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne

  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość MS Word, MS Excel, AutoCAD

To oferujemy

  • ambitną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień budowlanych

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branż budownictwa

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

O nas

Jesteśmy średniej wielkości firmą generalnego wykonawstwa hal przemysłowych i magazynowych oraz obiektów socjalno-biurowych.

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Budowy.