Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

PORR S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie bieżącej dokumentacji budowlanej w biurze technicznym budowy
  • Koordynacja przepływu dokumentacji projektowej oraz prowadzenie rejestru
  • Przygotowywanie dokumentów do zgłoszenia do Inżyniera zgodnie z Warunkami Kontraktu
  • Sporządzanie oraz opracowywanie harmonogramów
  • Opracowywanie PZJ oraz raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych
  • Przygotowywanie kart obmiaru
  • Sporządzanie przedmiarów na potrzeby rozliczeń z Inwestorem
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Praca przez rok w Warszawie, następnie we Włoszczowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze wykonywanych obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad, mile widziana znajomość MS Project
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość procedur odbiorowych na placu budowy
  • Samodzielność dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Warszawa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Inżynier Budowy, Warszawa