Oferta pracy

Inżynier budowy

Sewi Sp. z o.o.O firmie

3 500‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma SEWI/ CTD Lider Świata Architektury poszukuje obecnie

kandydatów na stanowisko:  Inżynier budowy

Jesteśmy firmą która produkuje i montuje lekkie elementy stalowe oraz wykonuje dachy. Współpracujemy z największymi inwestycjami na terenie całej Polski i Niemiec.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków będą należeć;

  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej, powykonawczej
  • analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • przygotowanie rysunkow technicznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy
  • mile widziane doświadczenie na budowie na stanowisku inżyniera
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub w trakcie studiów zaocznych
  • znajomosc programu Auto Cad (rysunku techniczne) bardzo wazne

Oferujemy

  • ambitną pracę w przyjaznym zespole
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy