Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

SOLARTECH BY MAYBATT sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 543
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOLARTECH BY MAYBATT sp. z o.o.

Puławska 543

Warszawa

Budujemy farmy fotowoltaiczne oraz instalacje dachowe o mocy kilkudziesięciu kilowatów.
Od 15 lat działamy na rynku odnawialnych źródeł energii, jesteśmy ekspertami w zakresie fotowoltaiki.
Do naszego Zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu,
  • Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami,
  • Koordynacja zamówień: sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • Tworzenie kosztorysów i harmonogramów,
  • Monitoring budżetu kosztów i przychodów,
  • Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem, elektryką, OZE (lub w trakcie studiów)
  • Znajomości programów MS Office, AutoCAD
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

  • Trwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin po okresie próbnym (lub inną formę odpowiadającą naszym Kandydatom)
  • Twórczy udział w różnorodnych i ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną i bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne