Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

APM KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

APM Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudnia kadrę, w tym m.in. inżynierów, kierowników robót i kierowników budów. Zapraszamy na naszą stronę www.apm-konstrukcje.pl żeby zapoznać się z prowadzonymi inwestycjami.

W związku z nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców,
  • nadzorowanie przebiegu prac na budowie pod względem jakościowym oraz zgodności z harmonogramem,
  • koordynowanie prac ekip podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • doświadczenie w pracy na budowie (ok. 1-5 lat)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne