Oferta pracy

Inżynier budowy

MDE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma MDE Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą budowlaną specjalizującą się w ocieplaniu elewacji budynków metodą BSO oraz wznoszeniem budynków jednorodzinnych.

Opis stanowiska:

  • koordynacja i nadzorowanie prac
  • wykonywanie przedmiarów
  • wykonywanie obmiarów powykonawczych
  • przygotowywanie dokumentacji powykowanczej
  • sporządzanie ofert, wycen, kosztorysów ofertowych
  • rozliczanie i bieżąca analiza kosztów

 Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • ogólna znajomość branży budowlanej i nowoczesnych technologii budowlanych
  •  umiejętność czytania projektów budowlanych
  •  znajomość pakietu MC Office, arkusza kalkulacyjnego Excel
  •  obsługa DWG
  • prawo jazdy kat. B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy